بررسی Kyocera ECOSYS FS-C8520MFP

نحوه صرفه جویی در مصرف انرژی هنگام استفاده از چاپگر
جولای 8, 2020
xerox-printer
چهار تا از بهترین چاپگرهای اداری
جولای 8, 2020

بررسی Kyocera ECOSYS FS-C8520MFP

Kyocera-printer

Kyocera-printer

خرید یک چاپگر جدید می تواند یک تجربه دلهره آور باشد. عوامل زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. آیا می خواهید به صورت رنگی چاپ کنید یا تک رنگ؟ چقدر چاپ می کنید؟ به چه کارکردهای دیگری نیاز دارید؟

دانستن اینکه چه ویژگی هایی را که می خواهید در یک دستگاه خاص مشاهده کنید می تواند به عنوان یک گام در جهت صحیح عمل کند و تجربه جستجو را بسیار پر فشارتر کند.

بنابراین ، ما یک بررسی جامع از یکی از بهترین چاپگرهای اداری موجود در بازار ، Kyocera ECOSYS FS-C8520MFP را در کنار هم قرار داده ایم. در زیر بخوانید تا تمام ویژگی ها و مزایایی که این دستگاه ارائه می دهد را پیدا کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

تقاضا

این چاپگر Kyocera برای گروه های اداری با اندازه متوسط مناسب است.

دستگاه می تواند حداکثر 500 ورق کاغذ را برای چاپ منظم در خود نگه دارد ، بنابراین نیازی به پر کردن مجدد اوقات زیاد نیست. به عنوان پرینتر لیزری ، سرعت چاپ آن چشمگیر است و در عین حال چاپ خوبی با کیفیت دارد. این دستگاه می تواند تقاضای زیادی را برطرف کند و به صورت خودکار در ورق های دو طرفه چاپ شود ، که باعث کاهش ضایعات کاغذ و بهبود کارایی می شود.

این انتخاب عالی برای هر مشاغلی است که به دستگاهی نیاز دارد که بتواند تعداد زیادی صفحه را در مدت زمان کمی چاپ کند.

قابلیت چاپ

ECOSYS FS-C8520MFP می تواند در چاپ رنگی و تک رنگ به سرعت چاپ بالا برسد.

نه تنها این بلکه دستگاه قابلیت چاپ در A3 را دارد و آن را به یک چاپگر با فرمت بزرگ تبدیل می کند. این گزینه ، گزینه های دفاتر شما را هنگام چاپ باز می کند ، به این معنی که می توانید هنگام بررسی کار چاپی ، خارج از جعبه فکر کنید.

چند کاره

این دستگاه فقط یک چاپگر نیست بلکه یک چاپگر چند منظوره نیز هست. این دستگاه می تواند همه را از یک دستگاه چاپ ، اسکن و کپی کند.

همه در یک چاپگر برای هر دفتر فوق العاده مفید است ، به این معنی که دیگر نیازی به دستگاه های بزرگ دیگر در دفتر نیست. این امر باعث ایجاد فضایی در اتاق می شود که می تواند برای اهداف مهم تر مورد استفاده قرار گیرد یا فضای جادویی و لذت بخش تری از آن باقی بماند.

در کنار این ، داشتن تعداد کمتری دستگاه به طور مداوم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و زمانی را که کارمندان شما صرف صف کردن دستگاه ها می کنند ، کاهش می دهند. در نتیجه ، این باعث افزایش بهره وری می شود.

فرایند نصب ساده

در جاهایی که سایر ماشین آلات ممکن است مراحل نصب مشکل داشته باشند ، ECOSYS FS-C8520MFP آن را کوتاه و ساده نگه می دارد.

فایده این امر این است که دستگاه به سرعت کار می کند ، به این معنی که هرگونه تاخیر در بهره وری دفتر شما حداقل است.

علاوه بر این ، روند عملیاتی چاپگر بسیار مدرن و در عین حال ساده و در دسترس باقی مانده است ، که شامل ویژگی هایی مانند صفحه لمسی رنگی است. این سیستم با کاربرد آسان به این معنی است که کارکنان به سرعت با چاپگر سازگار می شوند و هیچ آموزش اضافی لازم نخواهد بود ، هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی می شود.

بهره وری انرژی

این مدل Kyocera از ویژگی های مصرف برق کم برخوردار است ، که از نظر محیط زیست نسبت به سایر پرینترهای لیزری بسیار مناسب است و به شما در صرفه جویی در مصرف انرژی و پول در طول زمان کمک می کند.

اجزای مورد استفاده در ECOSYS همچنین عمر طولانی دارند ، که کارایی و قابلیت اطمینان بسیار خوبی را ارائه می دهد. این باعث صرفه جویی در وقت و زمان در طولانی مدت می شود ، زیرا برای تعمیرات و تعویض نیاز کمتری خواهد بود.

اگر به دنبال ماشینی هستید که بتواند به سبزتر شدن دفتر شما کمک کند ، در حالی که پس انداز انرژی خود را صرفه جویی می کنید ، سپس ECOSYS FS-C8520MFP می تواند چیزی باشد که شما می خواهید. علاوه بر این ، دستگاه به راحتی می تواند از خواسته های بالای زندگی اداری شما همگام باشد و آن را به یک انتخاب درخشان تبدیل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با تیم ما متخصصان چاپگر تماس بگیرید که می توانند در مورد چاپگر مناسب برای دفتر کار شما راهنمایی کنند.