شارژ کارتریج

مارس 13, 2020
تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه کپی
مارس 13, 2020

شارژ کارتریج

خدمات شارژ و سرویس کارتریج

شارژ کارتریج پرینترهای لیزری و دستگاه کپی توسط مجرب ترین تکنسین های ماشین های اداری انجام می شود. در هنگام شارژ یک کارتریج، بررسی سلامت قطعات کارتریج نیز انجام می شود. قطعاتی همچون درام، بلید، مگنت، چیپست و… که در صورت نیاز تعویض می شوند. آوند پرینتر با سال ها تجربه در زمینه ماشین های اداری مطمئناً اعتماد شما را جلب کرده و شما را مشتری خود خواهد کرد.

با اطمینان کارتریج خود را تحویل دهید.

خدمات سرویس کارتریج چکیده ای از خدمات توسط درسا پرینتر است که شامل بسیاری از دستگاه های پرینتر HP می شود. آموزش شارژ انواع کارتریج HP در قسمت آموزش و مقالات درسا پرینتر بصورت مصور تهیه گردیده و رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته، اما یک سازمان یا ارگان نمی تواند تعداد زیادی از کارتریج های لیزری خود را بصورت سعی و خطا و آموزشی شارژ نماید.

این کارتریج ها باید توسط تکنسین های با تجربه و به سرعت انجام شود. در این زمینه و همچنین جهت عقد قرارداد با شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها، درسا پرینتر می تواند راهنما و در نهایت خدمات آنرا به عهده بگیرد. برای استعلام قیمت شارژ کارتریج HP ، با ما تماس بگیرید.

قیمت شارژ کارتریج

قیمت شارژ کارتریج توسط درسا پرینتر بر حسب نوع شارژ و قطعات مورد نیاز آن تعیین می گردد. اگر به قیمت های کالا های داخل وبسایت ما دقت کرده باشید، متوجه رعایت انصاف خواهید شد. قیمت خدمات بر اساس برند، مدل و تونر و قطعات مورد نیاز آن نیز تعیین خواهد شد.

شارژ کردن کارتریج فقط شارژ پودر تونر آن نیست چه بسا شما کارتریج خود را شارژ شده تحویل می گیرید ولی متوجه می شوید کیفیت چاپ افت کرده یا کمرنگ شده است. پس در بهترین حالت پیشنهاد ما استعلام قیمت و مشاوره گرفتن از کارشناسان ما است.

 

تلفن : 02188340956 فکس: 02188340956
موبایل: 09914500041